CELLO gelis (įvyniojimui, ypač stiprus), 150ml

ST81043

27,50 €

Apie prekę

CELLO gelis įvyniojimui (ypač stiprus).

Sukurtas turintiems storą jungiamojo audinio sluoksnį. Kadangi hormonai – tai dar vienas ilginantis gydymo procesą faktorius, ši fazė labai padeda. Jeigu oda nėra per daug jautri, naudojamas ypač stiprus Cello Gelis. Ypatingai gaivinantis efektas nėra tinkamas visiems odos tipams dėl galimo paraudimo ir didelio poveikio kraujo apytakai. 

Pagrindiniai ingredientai: cinamonas, kiparisas, gvazdikėlių pumpurai, eukaliptas, pipirmėtė, kadagio uogos, apelsinas, citrina, rozmarinas, pelargonija ir nikotino aktyvioji medžiaga.

Bendra informacija:
Gelio efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį. Unikali preparato molekulinė struktūra - hemolimfodrenažo optimizavimo bei adipocitų alfa bei beta receptorių darbo normalizavimo pagrindas. Preparate esančios bioaktyvios medžiagos normalizuoja keitimąsi medžiagomis ir viso organizmo endogeninę pusiausvyrą.
Cello Gelis - rezultatyvi anticeliulitinė kosmetika, kuri remiasi aromaterapijos ir natūropatijos principais. Tai priemonė ne tik celiulito ir svorio mažinimui, bet ir patologijų mažinimui, o taip pat į šį preparatą įeina anoreksogeninės medžiagos, mažinančios potraukį maistui.


Cello gelio rūšys:
• Vidutinis (medium);
• Stiprus (strong);
• Ypač stiprus (extra strong);
• Apelsino žiedų cello gelis.

Visų šių preparatų sudėtis ir poveikis beveik identiškas. Tačiau skiriasi skaidančių riebalus bei termoceliulitinių medžiagų koncentracija. 
Procedūrą atlikti galima įvairioms probleminėms zonoms – talijai, viršutinei rankų daliai, pilvui, šlaunims, ar kelių zonai, jei yra susikaupusių riebalų. 
Procedūra celiulitui mažinti pasižymi gan paprastu atlikimu bei efektingumu, kurį suteikia didelės koncentracijos ingredientai. Procedūrai atlikti nereikia specialių patalpų ar sąlygų. Atlikti procedūrą galima ir salonuose be dušo. 
Gelio stiprumas suskirstytas pagal problemos įsisenėjimą. Pradėti rekomenduojama nuo vidutinio stiprumo gelio, po to naudoti stiprų, kurį daugelis klientų apibūdina kaip „karštą“ ir per daug aktyvinantį kraujo cirkuliaciją. Esant įsisenėjusio (pastovaus) celiulito problemai, sustiprėjusiai dėl hormonų pakitimo, naudojamas ypač stiprus gelis. Tačiau reikia atsižvelgti į odos tipą: labai jautriai ir plonai odai ypač stipraus gelio poveikis gali būti per daug intensyvus.

Naudojimas:
1. Prieš procedūrą ir jos metu, rekomenduojama gerti šiltų gėrimų; 
2. Plonu sluoksniu užtepti gelį. Jei klientas turi ryškų kapiliarų tinklą, kuperozę ir varikozę – šias vietas patepti šaldančiu geliu Cool Gel;
3. Stovinčioje padėtyje apvynioti plėvelę švelniai ir ne per stipriai. Tai daryti tokia tvarka: pradėti nuo kairės kojos (apvyniojus- plėvelę nuplėšti), tada dešinė koja, pilvas (beveik iki krūtinės). Plėvelė vyniojama iš apačios i viršų;
4. Atsigulti patogiai ir užsikloti šilta antklode iki pat kaklo. 

Cello Gelio veikimo etapai:
I etapas 
Gelio veikimas labai intensyvus. Klientas gali drebėti, skųstis karščio pojūčiu. Šis periodas trunka nuo 12 iki 18 minučių. Lengvinantis poveikis- specialus kvėpavimas (gilus įkvėpimas, oro užlaikymas, pilnas iškvėpimas, kvėpavimo sulaikymas ir t.t.)
II etapas
Prasideda 12-15 minutę - klientas išprakaituoja. Atsiranda malonus pojūtis- tarsi užlietų šilta banga. Šiuo periodu patartina duoti klientui šiltų gėrimų.
III etapas
Klientų vadinamas „nirvana“. Pagrindinis gelio veikimas: limfodrenažas, relaksacija.
IV etapas
Prasideda 35-45 minutę. Klientas išprakaituoja. Galima pradėti nuiminėti plėvelę, po kuria gali būti susikaupę išprakaituoti skysčiai.
6. Plėvelę geriau nuimti perpjovus ją specialiu peiliuku. Tada kūną nuvalyti drėgnu rankšluosčiu.


Nepatartina naudoti nėščiom ar maitinančiom moterim, gali sukelti alerginę reakciją.

Laukiami rezultatai:
• Celiulito naikinimas;
• Kūno apimčių mažėjimas (apytiksliai 0,5-1,0 cm per vieną procedūrą);
• Svorio sumažinimas;
• Šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas;
• Jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas;
• Mikrocirkuliacijos ir limfos tekėjimo atstatymas;
• Medžiagų apykaitos optimizavimas;
• Odos jungiamojo audinio elastingumo padidinimas;
• Strijų profilaktika.

Minimalus procedūrų skaičius - 3. Optimalus - 7-10. 150 ml. pakuotės užteks  3-8 procedūroms, priklausomai nuo tepamos odos ploto.
Po procedūros rekomenduojama kūną ištepti Styx kremu su alijošiumi  arba po viso kurso naudoti kaip palaikomają priemonę Styx Cello gelį su cinamonu.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: