Kaip pirkti?

Jeigu Jums išliko problemų užsisakant prekes mūsų parduotuvėje, prašome sekti šias instrukcijas:

1. Reikia užsiregistruoti mūsų svetainėje, suveskite visą reikalingą informaciją (Vardas, Pavardė, Miestas, Adresas, Telefonas, El.pašto adresas ir Papildoma informacija).

2. Išsirinkite prekes iš esančių prekių sąrašo kataloge (prekės yra sugrupuotos pagal jų paskirtį (pvz., plaukams ir t.t.)) ir spauskite prie prekių aprašymo esančią nuorodą "į krepšelį"). Jūsų prekės atsiras Jūsų krepšelyje. Bendrą krepšelio pirkinių sumą galite visuomet matyti viršuje dešinėje pusėje esančiame prekių krepšelyje.

3. Baigus rinkitis prekes iš kairėje esančio meniu, prekių krepšelyje spauskite nuorodą esančią viršuje dešinėje pusėje "Krepšelis" ir būsite nukrepti į pirkinių krepšelį tolimesniam užsakymo patvirtinimui.

4. Tuomet dar kartą peržiūrėkite savo pirkinius ir spauskite "Sekantis".

5. Čia galite užpildyti tušią lauką, parašyti komentarus apie užsakymą, ir spaudžiate nuorodą "Toliau"

6. Šioje skiltyje Jums reikia pasirinkti koks yra pristatymas ar jis vyks Kaune ar kitame mieste, daugiau infomacijos apie pristatymo sąlygas rasite čia kur Jums būtinai reikia pažymėti varnele, jog sutinkate su pristatymo sąlygomis arba puslapio apačioje paspaudus nuorodą "Pristatyma", jeigu viskas baigta spaudžiate nuorodą "Toliau.

7. Čia pasirenkate Jums patogų mokėjimo būdą: galite mokėti grynais pristatymo metu arba internetu bankiniu pavedimu per Mokejimai.lt sistemą. Mokejimai.lt sistemoje galite atsiskaityti iš bet kurio banko. Jeigu pasirinkote spaudžiate nuorodą "Aš patvirtinu užsakymą", ir gausite prekes pagal nurodytas mūsų sąlygas.

Jeigu mes neturėsime tuo metu sandėlyje tų prekių būtinai su Jumis susisieksime telefonu arba el. paštu ir susitarsime kitas pristatymo sąlygas.

Iškilus klausimų rašykite info@linderi.lt arba skambinkite +370 630 15859