Prekių sąrašas pagal gamintoją Macadamia

Macadamia Professional™, plaukų priežiūros priemonės su makadamijų aliejumi, skirtos visiems plaukų tipams.

Macadamia Professional™, plaukų priežiūros priemonės su makadamijų aliejumi, skirtos visiems plaukų tipams. Jos sukurtos remiantis keliaujant po pasaulį padaryta įžvalga: visi plaukų tipai, nuo ploniausių iki smulkiai garbanotų, pasižymi unikaliais drėkinimo ir priežiūros poreikiais.


Bandant atsižvelgti į šiuos poreikius, Macadamia Professional™ produktai pagaminti naudojant unikalų PRO OIL kompleksą, terapinių savybių turinčių makadamijų ir arganų aliejų mišinį, praturtintą Omega 7, 5, 3 ir riebalų rūgštimis, kurios giliai įsiskverbia, maitina ir atstato plaukus, nesikaupdamos ir neapsunkindamos jų.


Taip yra todėl, kad makadamijų aliejuje yra daugiau Omega 7 negu bet kuriame kitame riešutų aliejuje. Omega 7 sudėtis labai panaši į natūraliai gaminamų žmogaus galvos odos riebalų, todėl šis aliejus labai gerai ir greitai įsigeria, maitindamas ir drėkindamas plaukus iš vidaus.


Be to, Omega 7 riebalų rūgštys yra labai lengvos ir nesikaupia ant plaukų, todėl jos puikiai tinka visų tipų plaukams, tiek ploniems, tiek storiems ir šiurkštiems. Arganų aliejus yra praturtintas Omega 9, antioksidantais ir vitaminu E, kuris sustiprina plaukus, atstato pažeistus plaukus, suteikia žvilgesnio ir švelnumo sausiems, lengvai skilinėjantiems plaukams, sumažina nepageidaujamą vėlimąsi.


Šių aliejų mišinys leidžia atgaivinti natūralią plaukų tekstūrą, suteikia plaukams sveikatos, žvilgesio, lanstumo, jie tampa lengviau formuojami ir šukuojami.


Natūralus makadamijų aliejus… Mūsų firminis aliejus Jūsų unikaliam plaukų tipui.


Nauda


• Intensyviai maitina bei minkština plaukus, suteikia ilgalaikį efektą, neleidžia plaukams veltis, suteikia glotnumo. Plaukai tampa nepaprastai švelnūs ir žvilgantys, lengviau formuojami;


• Plaukų spalva išlieka ryški ir sodri ilgesnį laiko tarpą;


• Sukuriama natūrali UV apsauga;


• Sutrumpina plaukų džiūvimo laiką 40-50%!


Istorija


Tūkstančius metų Australų aborigenai nepaprastai vertino didelę maistinę vertę ir teigiamą įtaką sveikatai turinčius Macadamia riešutus. Šiandieną Macadamia aliejus vertinamas dėl savo nepaprasto teigiamo poveikio plaukams ir odai. Plaukai tampa žvilgantys, o oda – skaisti ir švytinti.


Argano sėklų aliejus, Marokiečių vadinamas “skystu auksu”, dėl teigiamo poveikio odai ir plaukams, buvo naudojamas terapinėms procedūroms daugybės skirtingų kartų atstovų. Šis retas ir sunkiai išgaunamas aliejus atstato sausų, pažeistų, nesveikų plaukų žvilgesį ir minkštumą.


Macadamia ir Argano aliejų mišinys papildo plaukus natūraliomis minkštinančiomis medžiagomis ir gausiu kiekiu nesočiųjų riebiųjų rūgščių. Kombinuotos naudingosios savybės maitina ir apsaugo plaukus nuo kenksmingų UV spindulių, atstato pažeistą plauko folikulą, grąžina plaukams elastingumą ir žvilgesį.

Daugiau

Tinklelis  Sąrašas 

Tinklelis  Sąrašas