Lakshmi kosmetika yra 100% natūrali

Motina Gamta augalus apdovanojo ypatingomis savybėmis, o dabar su meile ir džiaugsmu siūlo mums tai kaip dovaną, kad įnešti į mūsų gyvenimą ypatingą sveikatą, grožį, džiaugsmą ir harmoniją.

Žmogaus išvaizda dažnai atspindi vidinį jo grožį

Vidinė sveikata, gera savijauta, džiaugsmas ir pusiausvyra, problemos, ligos, nuovargis ir kančia – viskas atsispindi veide.

Sekdama tradicine Ajurvedos išmintimi, aromaterapijos ir kitomis natūraliomis gydymo sistemomis, LAKSHMI siūlo metodus, patarimus ir produktus, kurie padeda sukurti vientisą fizinę ir dvasinę pusiausvyrą, išsprendžiant problemos priežastį, o ne pasekmę. LAKSHMI procedūros dėka oda tampa ir išlieka spindinti, šilkinė ir sveika.

Ajurveda – Mokslas Gyventi

Senovės indų vedos išmanė pagrindinių gamtos dėsnių poveikį žmogaus fiziologijai. Šios žinios buvo pritaikytos praktikoje tam, kad išsaugoti bei susigrąžinti sveikatą ir gerą savijautą. Pagal kūno sandarą ir būdą, Ajurveda visą kūriniją skirsto į tris, došomis vadinamus, tipus – Vata, Pitta, Kapha ir jų kombinacijas.

LAKSHMI procedūros, produktai, metodai ir patarimai sprendžia ne tik išorines odos problemas. LAKSHMI gilinasi į problemų priežastis ir stengiasi sukurti vidinį balansą. Įdiegdama pažangiausias kosmetologijos žinias ir naudodama tik natūralius, organinius komponentus ir eterinius aliejus, LAKSHMI dovanoja grožį  bei prabangą visiems trims odos tipams - Vata, Pitta ir Kapha.

KOKS TAVO ODOS TIPAS - VATA, PITTA ar KAPHA?

VATA

PITTA

KAPHA

Plona

Dažnai sudirgusi

Stora

Vėsi - Sausa

Šilta

Vėsi - Drėgna

Jautri šalčiui

Aksominė

Jautri drėgmei, šalčiui

Daug mažų raukšlelių

Jautri karščiui

Aknė

Ankstyvo senėjimo požymiai

Išsiplėtę kapiliarai

Riebi

Dehidratacija

Pūslelinė

Išsiplėtę poros

Egzema, žvynelinė

Dėmėta, pigmentuota

Miliumai, komedonai

Viso.........

Viso...............

Viso.............

Susumavus rezultatus, didžiausias jų rodo Jūsų dominuojančią doshą. Šis mini-testas skirtas supažindinti su pagrindinėmis kiekvieno tipo savybėmis.

 

VATA produktus rasite čia

PITTA rasite čia

KAPHA rasite čia

ABSOLIUTI KOKYBĖ - GAMTOS KOKYBĖ

Stresai, oro ir vandens tarša, nesveikas maistas, ilgas buvimas saulėje, agresyvių cheminių medžiagų naudojimas kosmetikoje – tai pagrindiniai faktoriai nulemiantys pirmalaikį odos senėjimą bei sveikatos problemas. Dėl šių priežasčių LAKSHMI siūlo išskirtinai natūralius ir organinius produktus, pagamintus iš augalinės kilmės komponentų, kurie yra naudingi sveikatai, patikimi ir efektyvūs.

Natūralūs KOMPONENTAI

Lakshmi kosmetika yra 100% natūrali, ypatingai naudinga odai ir visam organizmui. Ji padeda išlaikyti odą gaivią ir gyvybingą. LAKSHMI sukurta gamtos laboratorijose naudojant augalus, jų sėklas, gėles, vaisius ir bičių produktus. Lakshmi produktai turtingi tokiomis gamtos dovanomis, kaip taukmedžio sviestas, alijošius, jojoba, sezamas, azijietiška centela, rožės, mira, neem, nerolis ir kt.

KAS LAKSHMI IŠSKIRIA IŠ KITŲ KOMPANIJŲ?

1. Natūralios konservuojančios medžiagos

Ar įsivaizduojote, kaip žalingai gali veikti sintetiniai konservantai?

Ar kada susimastėte, kad jie gali būti alergijų priežastimi?

LAKSHMI konservuoja savo produktus naudodama greifrutų sėklų ekstraktą, glicinatą, išgautą iš sojų, eterinius aliejus ir natūralius vitaminus. Šie natūralūs komponentai ne tik nedaro neigiamo poveikio,  bet ir puoselėja odą. Tyrimai, kuriuos atliko JAV mokslininkai, parodė, kad greifrutų sėklų ekstraktas yra ypatingai naudingas, pasižymi baktericidiniu, priešvirusiniu, priešgrybeliniu, antiparazitiniu, antioksidaciniu, hipoalerginiu poveikiu, stimuliuoja kolageno sintezę ir pan.

2. Švelnūs augaliniai kvapai

Chemijos pramonė, mėgindama imituoti natūralius kvapus, visada naudojo ir naudos cheminius elementus, turinčius pašalinių poveikių – nei vienas jų nėra naudingas ar natūralus.

LAKSHMI naudojami švelnūs augaliniai kvapai išgaunani tik iš natūralių augalinių aliejų. Produktų sudėtyjė nenaudojami sintetiniai kvapai, kurių poveikis organizmui iki šiol nėra ištirtas.

3. Nuostabusis 100% natūralus drėkiklis

Kosmetikos gamyboje naudojamas taip vadinamas “natūralus drėkinantis faktorius” (nmf) paprastai būna nenatūralus, o sintetinis. Į LAKSHMI produktus įeinantį nmf sudaro tik natūralūs komponentai: alijošiaus gelis, dedešvos ir saldymedžio augaliniai klijai, suteikiantys odai aukščiausios kokybės natūralų drėkinimą.

4. Nėra naftos produktų

Šiuolaikinėje įprastoje kosmetikoje dažnai naudojamus perdirbamus naftos produktus, LAKSHMI pakeičia naudingais žmogaus sveikatai šaltai spaustais augaliniais aliejais: jojobos, taukmedžio, laukinės muskusinės rožės, neem, ypatingu būdu pagal senuosius Ajurvedinius receptus išgautu sezamo aliejumi ir kt.

5. Visiškai natūralus neregeneruotas alijošius

Lakshmi produktuose sorbitolis ir sintetinis glicerinas pakeičiamas grynu natūraliu alijošiaus geliu, pasižymčiu ypatingai geromis drėkinančiomis, drėgmę sulaikančiomis,  raminančiomis savybėmis.

6. Laukiniai augalai ir organinės kultūros

LAKSHMI pirmoji Europoje pristatė gryną, nesintetinį glyceric ekstraktą, išgautą iš įvairių žolių. LAKSHMI siūlomi nauji žoliniai ekstraktai išgauti visiškai naujais būdais su sertifikuotu augaliniu gicerinu. Natūraliai, be genetinės modifikacijos išauginti augalai turi ypatingų funkcinių savybių, būtinų pasiekti efektyvių reikiamų rezultatų.

7. Ekstraktai “in toto”

Ar skaitote etiketes? Kiekvieną dieną žmonės naudojasi kosmetika, šampūnais, muilais, valikliais, kvepalais, kurių sudėty yra begalė chemikalų. Dauguma iš jų yra pavojingi sveikatai ir yra naudojami tik tam, kad pagerinti produkto išvaizdą, bet ne naudą. Rinkitės natūralius LAKSHMI produktus,  naudingus sau ir savo šeimai.

Mūsų naudojami gryni žoliniai ekstraktai vadinami “biosomomis” – tai aktyviosios ir pasyviosios augalo dalių visuma. Paprastai kosmetikos gamyboje naudojama tik aktyvioji augalo dalis dažnai yra išgaunama sintetiškai. Tokiu būdu pažeidžiamas natūralus gamtos balansas, egzistuojantis tarp aktyviųjų ir kitų augalo dalių. LAKSHMI išsaugo holistinį, gamtos harmonijos dėsnį.

8. Spalvos

Subtilūs mūsų produktų atspalviai išgaunami tik iš augalų ir eterinių aliejų (ilgoji ciberžolė, chna, alijošius).

9. Fito – Liposomos

LAKSHMI kremų pagrindas – fitoliposomos, arba - augalinės kilmės liposomos, padedančios sulaikyti drėgmę odoje, atstatančios ląsteles, padedančios gilesniems audiniams įsisavinti maitinančias ir  drėkinančias biomedžiagas.

10. Šaltai spausti augaliniai aliejai

Visi augaliniai aliejai kaip kad sezamo aliejus, kviečių gemalų ir jojobos aliejai yra gaunami šalto spaudimo būdu, o tai leidžia išsaugoti visas naudingąsias jų savybes. LAKSHMI nenaudoja gyvulinių taukų, mineralinių aliejų, gautų iš naftos, kurie yra nesuderinami su mūsų oda.

11. Ajurvedos Išmintis

Unikalūs LAKSHMI produktai yra sukurti vadovaujantis laiko patikrintomis senosiomis Ajurvedos tiesomis ir nuorodomis. Produktų gamyboje mes naudojame Ajurvedinius žolinius ekstraktus ir specialiai pagamintą sezamo aliejų. Siekiant atstatyti vidinį balansą, kuris yra mūsų sveikatos ir grožio pagrindas, LAKSHMI produktai suskirstyti pagal doshas, kitaip vadinamas Ajurvediniais tipais.

12. Neatliekami bandymai su gyvūnais

LAKSHMI gaminiai ir į jų sudėtį įeinantys komponentai nemėginami ant gyvūnų. Produktų sudėtyje nėra gyvulinių komponentų.

13. Nenaudojamos genetiškai pakeistos žaliavos

Gamta dovanoja mums ypatingas medžiagas, reikalingas gražiai ir sveikai odai – “ypatingąsias riebiąsias rūgštis”, kurios yra išgaunamos tik iš šaltai spaustų augalinių aliejų bei žolių. Mūsų oda “godžiai geria” šias medžiagas, kurios nesikaupia žmogaus audiniuose. “Ypatingųjų riebiųjų rūgščių” nėra gyvulinės kilmės, sintetiniuose ir iš naftos gautuose produktuose.

LAKSHMI pasisako prieš genetines manipuliacijas ir produktų gamybai naudojai tik genetiškai nepakeistas medžiagas.

14. PH

Kompanijos produktų pH yra identiška odos pH.

15. Pagaminta su džiaugsmu

LAKSHMI pagaminta su džiaugsmu.