1995 metais Olandijoje buvo sukurtas prekinis ženklas Kappers. Šios plaukų priežiūros linijos tikslas buvo pasiūlyti kirpykloms aukštos kokybės produktus už patrauklią kainą. Produktai turėjo atitikti kirpimo salonų specialius reikalavimus bei būti pritaikyti darbo specifikai. Šis prekinis ženklas atitiko visus reikalavimus, todėl sėkmingai pritapo rinkoje. Per praeitus 15 metų žymiai išaugo patenkintų vartotojų skaičius. KIS yra puiki plaukų priežiūros linija, į kurios sudėtį įeina tiek Amerikoje, tiek Europoje sukurtų plaukų priežiūros produktų. KIS pagrindą sudaro novatoriška formulė, kurios tikslas, pagal amerikietiškas tradicijas, yra plaukų gydymas. Kai JAV nepralenkiamos plaukų priežiūros, gydymo ir atstatymo produktų gamyboje, tai Europos stiprioji pusė yra plaukų dažai bei kokybiškas cheminis šukavimas. Kappers apjungė tai, ką abi šalys gali pasiūlyti, kaip geriausius produktus ir sukūrė puikią, naują plaukų priežiūros liniją KIS. Visi produktai sukurti tos pačiu pagrindu: Keratino Įvedimo Sistema. Į šios plaukų priežiūros linijos asortimentą įeina Amerikoje pagaminti šampūnai ir gydomosios priemonės, taip pat Amerikoje, Olandijoje, Vokietijoje ir Belgijoje pagamintos plaukų modeliavimo priemonės, Vokiečių sukurtos priemonės, skirtos cheminiam šukavimui ir galiausiai plaukų dažai, kurie sukurti toliausiai šioje srityje pažengusioje šalyje – Italijoje.

KIS yra iškirtinės formulės ilgalaikių ieškojimų pasekmė. Rezultatas yra neprilygstamas: plaukų priežiūros linija, kuri sukurta plaukų gydimui tiek iš išorės, tiek iš vidaus, kuri juos stiprina bei gydo. Tai produktai, kurie optimaliai išpildo visus plaukų priežiūros poreikius – apjungia kirpėjo galimybes bei kliento norus į vieną visumą. Tam, kad Kappers sukurtų išskirtinę plaukų priežiūros liniją KIS, į darbą buvo įtraukti geriausi chemikai, turintys didelę darbo patirtį. Pagrindinės jų užduotys buvo sukurti produktą, kuris atitiktų tokius aprašymus kaip „lengvai suprantamas“, „lengva su juo dirbti“ bei „maksimalus rezultatas“. Pasirinkti chemikai buvo garsių kosmetikos įmonių darbuotojai, o kai kurie net sukūrę savo prekinius ženklus. Jų patirtis, žinios ir galimybės padėjo sukurti išskirtinę plaukų priežiūros liniją- KIS.

Žmogaus plaukas susideda iš trijų dalių: keratino-proteinų, mineralų ir vandens. Moksliškai yra įrodyta, kad ten, kur plaukas praranda proteinus, į plauką stipriau įsigeria drėgmė. Todėl plaukas tampa ne tik sunkesnis, bet ir silpnesnis. Plaukas praranda elastingumą bei purumą, yra lengviau pažeidžiamas, o plaukų galiukai šakojasi labiau. Geriausias pavyzdys yra šviesinti plaukai. Peroksidinio dažymo pasekmė yra ne tik tai, kad panaikinamas plauko pigmentas, bet ir tai, kad plaukas praranda keratinus. Vietoj jų susidariusi tuštuma iškart yra užpildoma drėgme iš aplinkos. Nors plaukas yra prisotintas drėgmės, tačiau jis atrodo lyg būtų sausas.

 Pažeistam plauke yra suardyta pusiausvyra tarp drėgmės ir proteinų. Vienintelis būdas tokius plaukus atstatyti ir grąžinti sutrikusią pusiausvyrą yra tikslus tos medžiagos grąžinimas, kurios plaukui trūksta – plaukų proteinų ir drėgmės pusiausvyros atstatymas. Keratinas užpildo išakėjusias plauko vietas, taigi, išgydyti plauko nepapildant jo keratinu, praktiškai neįmanoma. Keratinas suteikia plaukams stiprumo bei grąžina elastingumą, plaukai vėl tampa purūs ir sveiki.

KIS: sprendimas pažeistiems plaukams

Kiekvieno KIS produkto sudėtyje yra novatoriška Keratino įvedimo sistema. Sistemos sudėtyje yra ne tik keratino, bet ir įvairių žolelių ekstraktų, kurie yra skirti plauko drėgmės palaikymui. Dėka naujos formulės KIS produktai gali atstatyti drėgmės ir proteinų pusiausvyrą. Dėka mažos molekulinės masės (MW150), keratinas įsigeria į plauką ir tokiu būdu jį gydo. Plaukas vėl tampa atsparus išoriniams aplinkos veiksniams, tokiems, kaip saulės spinduliai, oro tarša, galvos plovimas bei plaukų formavimas. Taip pat, sveikas plaukas yra daug lengviau dažomas bei formuojamas. Spalvos pigmentai lengviau ir tolygiau įsigeria į sveiką plauką, o spalva daug ilgiau išlieka graži. Cheminiu būdu šukuojami plaukai būna kur kas elastingesni. KIS yra gražių, stiprių, žvilgančių, nuo šaknų iki galiukų prižiūrėtų plaukų garantija!

Visa, ką siūlo KIS yra aukščiausios kokybės produktai, kurie atitinka profesionalų reikalavimus. Apsisprendimas naudoti KIS yra apsisprendimas mėgautis aukščiausia kokybe. KIS sutaupo Jūsų laiką, kurį gaištate įvairių tiekėjų skirtingų produktų išbandymui bei derinimui. Pasirinkę KIS produktus Jūs sutaupysite ne tik savo laiką, sumažinsite išlaidas, bet ir gausite kokybišką produktą.

VISUS KIS PRODUKTUS GALITE RASTI ČIA